نظرات

بیپ تونز
در تاریخ : ۲۷/۰۵/۱۳۹۷

بسمه تعالی
مدیران محترم سایت های اینترنتی
موضوع: نقض حقوق مالکیت معنوی (دانلود غیرقانونی اثر سمعی و بصری)

با سلام و عرض ادب،
احتراما به استحضار می رساند مطابق قانون جرایم رایانه ای و قانون حمایت از حقوق مولفین، مصنفین و هنرمندان، گذاشتن هرگونه لینک دانلود غیرقانونی آثار سمعی و بصری جرم است و مطابق با بند ۲۳ قانون حمایت از حقوق مولفین، مصنفین و هنرمندان ” هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد. ”
لذا بر اساس مجوز صادره از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و قرارداد منعقده با ناشر اثر آلبوم موسیقی “ابراهیم” به خوانندگی محسن چاوشی ، تمامی حقوق نشر دیجیتال آلبوم مذکور قانونا و شرعا در انحصار شرکت موسیقی فردای ایرانیان پیشرو (Beeptunes)قرار گرفته است و قرار دادن لینک دانلود یا هرگونه انتشار اثر مذکور در فضای مجازی به هر نحو و کیفیتی نقض نص صریح قانون و مستوجب ضرر و زیان برای صاحب اثر مذکور و قابل پیگرد قانونی است.
بر اساس بند ( ز- … محتوای مجرمانه مربوط به امور سمعی و بصری و مالکیت معنوی) از بازپخش غیرقانونی (قراردادن لینک دانلود رایگان) این عناوین و دیگر آثار بارگذاری شده در سایت Beeptunes.com جدا خودداری نمایید. در صورت بارگذاری، لینک سایت، جهت فیلتر در اختیار کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه قرار خواهد گرفت و صاحب امتیاز سایت متخلف، جهت پیگیرد کیفری به شعبه ۱۲ دادسرای فرهنگ و رسانه معرفی خواهد شد.

با تشکر فراوان
فرزام حجاری کوکمری
مدیر عامل

در صورت تمایل به ارائه قانونی آلبوم امکان استفاده از سرویس مشارکت در فروش آلبوم سایت بیپ تونز برای این آلبوم نیز مانند سایر آلبوم‌های فراهم خواهد شد که به محض فعال شدن آلبوم ایران من در سایت بیپ تونز قابل استفاده است.
به منظور تشویق هرچه بیشتر مشارکت کنندگان در فروش آلبوم یک جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال برای همکاری که تا انتهای شهریور ماه ۹۷ بیشترین فروش را انجام دهد در نظر گرفته شده است.
برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام زیر مراجعه کنید

https://t.me/beeptunes_affiliate

بیپ تونز
در تاریخ : ۱۱/۰۶/۱۳۹۷

همکاران محترم به ما اطلاع داده‌اند که طی تماسی از طرف سایت آپ‌نما عنوان شده که همکاری در فروش با بیپ تونز غیر قانونیست و خواسته شده لینک مشارکت در فروش را تغییر دهند.
به اطلاع می‌رساند سایت بیپ تونز دارای قرارداد رسمی با صاحب اثر جهت فروش دیجیتال آلبوم ابراهیم اثر محسن چاوشی است و هیچ‌گونه منع قانونی در مورد همکاری در فروش این آلبوم برای بیپ‌تونز و همکاران این سایت وجود ندارد.
این اقدام سایت آپنما غیرقانونی بوده و توسط تیم حقوقی بیپ تونز پی‌گیری خواهد شد.

تغییر رنگ پوسته
بستن